Email Print

Kalender

Event 

Onderwerp:
Heen en weer week
Wanneer:
03.05.2010 - 09.05.2010
Locatie:
In heel Vlaanderen - Vlaanderen
Categorie:
Actie

Beschrijving

De Heen-en-weer-week van 3 tot 9 mei

Echt weekendplezier is … je laten vervoeren.

Genoeg in de file gestaan tijdens de week? Ben je het beu om ook in het weekend naar een parkeerplaats te zoeken? Gun je auto eens een dagje vrijaf. Gezellig shoppen, naar een museum of een uitstapje met de hele familie? Het is zoveel leuker te voet, met de fiets of het openbaar vervoer. En meer ontspannen bovendien. Zo laad je in je vrije tijd pas écht je batterijen op.

Daarom nodigt de Heen-en-weer-week iedereen uit om de wagen een dagje vrijaf te gunnen. En je kan nog leuke prijzen winnen ook.  Tijdens de campagneweek zetten heel wat attracties, musea en recreatiedomeinen hun duurzame bereikbaarheid in de kijker.  Maar er is nog meer te beleven. Zo kan je meefietsen naar het Mano Mundo-festival in Boom. Met de Groene Halte ontdek je hoe je wandelen en openbaar vervoer combineert. Ook in Gent worden duurzame bezoekers verwent. Wie deelneemt aan één van de acties tijdens de Heen-en-weer-week krijgt er een Heen-en-weer-kaartje om deel te nemen aan de campagnewedstrijd. Op www.heen-en-weer-week.be ontdek je alle activiteiten.

De Heen-en-weer-week is een initiatief van vzw Komimo en Vlaams minister van Mobiliteit Hilde Crevits met de steun van de Vlaamse overheid, NMBS, De Lijn, vzw Pasar, Toerisme Vlaanderen en de Nationale Loterij.
 

➽ www.heen-en-weer-week.be

Locatie

Venue:
In heel Vlaanderen
Waar:
Vlaanderen